Firma handlowa Jagatex istnieje od 1992 roku. W tym czasie nawiązała owocną współprace z ponad 2000 firmami, do których zaliczają się zarówno duże korporacje o zasięgu międzynarodowym jak i małe firmy lokalne. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów i realizowanych zamówień, firma zyskała ugruntowaną pozycję rzetelnego i solidnego producenta odzieży ostrzegawczej.

Misją naszej firmy jest wyjście na przeciw wszelkim oczekiwaniom i wyzwaniom stawianym przez naszych partnerów. Kreatywność, innowacyjność i elastyczność jest jednak zawsze zgodna z krajowymi i europejskimi normami ustanowionymi dla odzieży ostrzegawczej i ochronnej.

Po zapoznaniu z ciągle zmieniającymi się potrzebami naszych klientów przygotowaliśmy ofertę produktów w pełni dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb z zakresu odzieży zawodowej i pozazawodowej. Nasze produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości, przyjaznych środowisku i zgodnych z normami europejskimi. Posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i badania przez co możemy zapewnić Państwu długotrwałe i bezpieczne dla zdrowia użytkowanie. Kompetentni konsultanci koordynując i nadzorując realizowane dla Państwa zamówienie mają realny wpływ na jego wykonawców, termin oraz koszt końcowy, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych dla Państwa usług.

Państwa satysfakcja to nasz sukces.
Grażyna i Krzysztof Ludkiewicz